Місія
Створити затишок та безпеку в кожному домі

Бачення

Якість за доступною ціною
Наша політика утримання планки «доступна ціна — хороша якість» полягає в тому, що ми знижуємо вартість виробництва вхідних дверей за рахунок обсягу продажу.
Новітні технології
Використовуючи новітні технології виробництва, ми впевнені, що призначення, зовнішній вигляд продукту й матеріал відповідають бажаним очікуванням споживача та партнерів.
Складський запас
Для нас велике значення має доставити товар якнайшвидше, тому у нас на складі завжди є в наявності всі двері, які представлені в асортименті компанії.
Все включено
Наша компанія хоче бачити в усьому цілісність, тому продукція, яку ми виробляємо, має всю необхідну комплектацію для подальшого свого використання.
Трендові дизайни
Оскільки поняття «швидкої» моди разом із великою кількістю інформації на всесвітньому просторі змінює смаки людей, то ми постійно аналізуємо та створюємо трендові дизайни для нашого споживача.
Амбіційність
Ми прагнемо до нових знань, до відкриття нових територій, до розробки все якісніших товарів, для нас важливо будувати надійну партнерську систему на теренах України та за її межами.
Бачення

Наші цінності

Наші цінності
Лідерство
Ми прагнемо бути кращими в якості виробництва, дизайні вхідних дверей, ґрунтуючись на технологіях, компетенції та інтересах клієнтів, розвитку ринку; займати лідируючі позиції; працювати з кращими людьми.
Лояльність
Створення лояльності клієнтів – надавати споживачеві тільки якісні товари, намагатися бути кращими знавцями та практиками своєї галузі, цим самим будувати взаємні відносини на відкритості та повазі одне до одного.
Прозорість і чесність
Ми завжди відкриті у співпраці з клієнтами та партнерами, дотримуємося домовленостей, виконуємо обіцянки. Адже, розуміємо що цей критерій являється основою для побудови сильних довгострокових відносин.
Співробітники
Співробітники – це надійна команда для розвитку та функціонування всього бізнесу, тому ми створюємо затишні умови для організації праці персоналу та підтримуємо стосунки на рівні поваги та допомоги.

Виробництво

Металевий цех
У цьому цеху з листового металу вигинають короб на прокатному стані та за допомогою гільйотини, згинального та координатно-пробивного верстату оброблюють лист для полотна.
Фарбувальна лінія
На цій ділянці металеві рами спочатку знежирюють в спеціальних ваннах, потім у фарбувальних камерах наносять атмосферостійкий порошок та його “запікають” у високотемпературній печі.
МДФ цех
Спочатку МДФ плиту оброблюють на зверхточному форматно-розкрийному верстаті, потім за допомогою сучасних станків роблять фрезерування. Фінальний штрих - покриття МДФ картки плівкою у вакуумних пресах.
Дільниця складання
Тут, фактично, і складаються двері — з'єднуються утеплені полотна з пофарбованими рамами, встановлюється фурнітура. Заключний контроль якості відбувається саме на цій ділянці.
Склад готової продукції
Спеціально для складу ми обрали таке приміщення, яке допомагає нам дотримуватись усіх умов зберігання, та швидко відслідковувати наявність готової продукції, щоби Вам не доводилося чекати.
Console log (show)
Show custom log