Раді Епіцентру!

Ми знаємо про двері все та ділимося інформацією!

Так, на днях до нас на виробництво завітали гості із національної мережі «Епіцентр»!

Метою заходу було - розказати про специфіку виробництва, переваги продукції і вигоди для покупця для подальшого використання цих знань в презентації наших дверей споживачу.

В першу чергу були показані всі процеси виробництва через які проходять наші двері - від листа металу та МДФ до готового запакованого товару для відправки. Давайте більш детально розглянемо з чим можна було познайомитися на кожному із етапів виробничого процесу.

1) В цеху металевої заготовки ми демонстрували технологію виготовлення цільногнутого профілю, полотна дверей різної складності.

2) В зварювальному цеху можна було побачити технологію складання металевої конструкції короба і полотна, приварювання петель на кондукторі.

3) В цеху зачистки-малярки познайомилися з єдиною на території України конвеєрною камерою порошкового фарбування.

4) Розібратися за допомогою яких верстатів наноситься малюнок на МДФ листи можна було в цеху заготовки.

5) Про надання естетичного вигляду МДФ листу за сучасними технологіями дізналися в цеху ламінації.

6) І на завершення відвідали цех, в якому всі деталі складаються в одне ціле – в наші двері!

Потім наша монтажна бригада показала та розказала про всі важливі моменти на які потрібно звертати увагу при встановленні дверей: до чого може призвести неправильне встановлення дверей, особливості встановлення в різні види стін, як відбувається регулювання дверей.

Також, у відвідувачів була можливість прийняти участь у одній із операцій виробництва: згинання металевого порогу, фрезеровка МДФ карти чи комплектація дверей.

В другій частині нашого насиченого дня відбувся продуктовий тренінг, де презентували основні особливості наших дверей та нагадали про основні технології продаж.

Дякуємо всім хто був з нами!

Знаходь свої двері в «Епіцентрі»!

 

 

Console log (show)
Show custom log