Знайди свої двері

ТМ «Міністерство дверей» належить торгово-виробничій компанії ТОВ «ТВК Єкатеринославська Дверна Артель». Компанія заснована у 2014 році та має власний сучасний завод із виробництва вхідних металевих дверей. Завдяки використанню новітніх технологій, ми не маємо аналогів із виробництва дверей в Україні. Наша компанія — лідер на українському ринку вхідних дверей у двох категоріях — «Експорт вхідних дверей 2017 р.» та «Ocнoвний пocтaчaльник в yкрaїнcькі нaціoнaльні мeрeжі 2017 р., 2018 р.».

Наші двері успішно продаються на ринках 8 країн Європи та Азії. Позаяк ми здебільшого працюємо із забудовниками, тому наші двері можна побачити у всіх великих містах України.

Усі процеси на підприємстві максимально автоматизовані, організовані з урахуванням вимог безпеки до навколишнього середовища, відповідають державним стандартам ДСТУ, успішно пройшли сертифікацію ISO 9001:2015. Контроль якості продукції здійснюється на всіх етапах виробництва.

Власне виробництво
Подробнее
Мы используем новейшие технологии производства на заводе площадью 5183,5 кв.м.
100% наличие на складе
Подробнее
У нас на складе всегда в наличии все двери, которые представлены в ассортименте компании.
Доступна ціна
Подробнее
В дверях мы объединили все необходимые характеристики качества и доступную цену.
100% комплексне рішення
Подробнее
Мы видим во всем целостность, поэтому наша продукция имеет всю необходимую комплектацию для установки.
Перевірена якість

Наші двері виготовляють з якісних матеріалів на сучасному обладнанні, а всі комплектуючі успішно пройшли десятки тестів.

Спокій

Заповнення піною коробу і контур трубчатих ущільнювачів захищає від протягів і оберігає від проникнення сторонніх запахів.

Безпека

Цільногнутий короб забезпечує міцність конструкції та збалансованість геометрії дверей. Ця конструкція міцніша за профільну трубу на 30%.

Широкий асортимент

Різноманітність дизайнів та сегментованість дають змогу задовольнити вимоги навіть найвибагливішого покупця.

Новини

Хто володіє інформацією — володіє світом!
Будь у фокусі останніх подій, інновацій та трендів на ринку виробництва дверей
разом з «Міністерство дверей»
Выбор потребителя
Читати
Рады Епицентру!
Читати
Новая услуга
Читати
Недавно приобрел себе входную дверь торговой марки "Министерство дверей", модель ПО 29. Отличается современным дизайном, эргономичной фурнитурой и хорошей шумоизоляцией при относительно невысокой цене. Анкера в комплекте оказались короткими, мастер-установщик заменил на более длинные. Какое-то время потратил на выравнивание короба двери в проеме. Отсутствие видимых крепежных элементов после окончания монтажа и полное закрытие дверью входного проема порадовало тем, что не нужно доштукатуривать снаружи. Декоративные накладки с двух сторон МДФ создают уют как дома, так и на лестничной площадке. Соседям тоже понравилось. Спасибо
Игорь, г. Харьков
Придбала двері від компанії "Міністерство дверей", модель ПBO-82 V. Якісна збірка, стильна фурнітура, гарний візерунок на МДФ панелі та чудова шумо- і теплоізоляція. Красива текстура і приємний на дотик рельєф плівки теж залишають приємні відчуття. Якщо ви шукаєте двері, рекомендую "Міністерство дверей".
Ольга, г. Каменское
Console log (show)
Show custom log