fbpx

А Ви впевнені, що Ваші двері безпечні?

Чи замислювалися Ви, наскільки важливо правильно обрати вхідні двері?

Найчастіше ми дивимося виключно на зовнішній вигляд, а про надійність згадуємо, тільки коли відбувається якась неприємна ситуація. На жаль, сьогодні в країні в зв’язку зі збільшенням безробіття і кризою погіршується й криміногенна ситуація. І якщо раніше при втраті ключів можна було просто замінити циліндр, а на сувальдний замок зробити дублікат, то зараз для Вашої ж безпеки краще замінити верхній замок, а якщо у Вас стояв моноблок, то тут Вас однозначно чекає заміна замку, а то і цілих дверей .

І ось тут Вам доведеться згадати, як Ви обирали двері, на що звертав увагу консультант – вага дверей, товстий метал, короб з труби і легку установку, а ось у який спосіб установлено замок, напевно, і не заїкнувся. А, між іншим, це важлива деталь: якщо замок на заклепках або просто закріплений саморізами, Ви в кращому випадку зможете один раз замінити його в подальшому, але, якщо на заводі-виробнику вже відбувалася заміна або «перекрутки», то це і зовсім виявиться неможливим.

Наші замки встановлюються на гвинти, які вкручуються в спеціальні отвори з різьбою. Це означає, що Ви зможете змінити замок стільки,скільки Вам може це знадобитись.
Крім кріплення, зверніть увагу на товщину ригелів замка, вони повинні бути не менше 14 мм. І пам’ятайте, що спокійний сон Вам забезпечить нічна засувка, в народі звана «нічний вартовий», закривши двері зсередини, Ви захистите себе від проникнення незваних гостей.

TOB «TBK» ЄKATEPИHOCЛABCЬKA
ДBEPHA APTEЛЬ»
Koд ЄДPПOУ 38299043
ІПH 382990404634
Укрaїнa, 49010, м. Дніпрo,
пр. Гaгaрінa, бyд. 97, прим. 44

© 2020 ministerstvo-dverej.ua

0 800 300 889
0 676 524 702

(Бeзкoштoвнo для дзвінків пo Укрaїні)