fbpx

А Ви впевнені, що Ваші двері безпечні?

Чи замислювалися Ви, наскільки важливо правильно обрати вхідні двері?

Найчастіше ми дивимося виключно на зовнішній вигляд, а про надійність згадуємо, тільки коли відбувається якась неприємна ситуація. На жаль, сьогодні в країні в зв’язку зі збільшенням безробіття і кризою погіршується й криміногенна ситуація. І якщо раніше при втраті ключів можна було просто замінити циліндр, а на сувальдний замок зробити дублікат, то зараз для Вашої ж безпеки краще замінити верхній замок, а якщо у Вас стояв моноблок, то тут Вас однозначно чекає заміна замку, а то і цілих дверей .

І ось тут Вам доведеться згадати, як Ви обирали двері, на що звертав увагу консультант – вага дверей, товстий метал, короб з труби і легку установку, а ось у який спосіб установлено замок, напевно, і не заїкнувся. А, між іншим, це важлива деталь: якщо замок на заклепках або просто закріплений саморізами, Ви в кращому випадку зможете один раз замінити його в подальшому, але, якщо на заводі-виробнику вже відбувалася заміна або «перекрутки», то це і зовсім виявиться неможливим.

Наші замки встановлюються на гвинти, які вкручуються в спеціальні отвори з різьбою. Це означає, що Ви зможете змінити замок стільки,скільки Вам може це знадобитись.
Крім кріплення, зверніть увагу на товщину ригелів замка, вони повинні бути не менше 14 мм. І пам’ятайте, що спокійний сон Вам забезпечить нічна засувка, в народі звана «нічний вартовий», закривши двері зсередини, Ви захистите себе від проникнення незваних гостей.

Наверх