fbpx

SUP DAY FORUM 2021

«Міністерство дверей» долає кордони: SUP DAY FORUM 2021             

               

10 червня вже вчетверте відбувся SUP DAY FORUM – перший форум в Україні, створений підприємцями для підприємців. Сергій Панченко – засновник «Міністерства дверей»  виступив в панельній дискусії. 

Цьогоріч говорили про бізнес без кордонів, адже навіть у період, коли весь світ живе в умовах обмежень і криз, завжди є ті, хто перетворює виклики на можливості та впроваджує нові технологічні рішення. 

Серед таких компаній є «Міністерство дверей», адже: 

 • за даними на кінець 2020 року ми виробляємо 7000 дверей на місяць;
 • у нас 32% ринку експорту дверей України, тому кожні 3 двері, які їдуть за кордон – вироблені на нашому заводі;

  У своєму виступі Сергій Панченко поділився ідеями, які допомогли нам розширити свої кордони та знайти оптимальні виробничі рішення: 

  «Думаю кожен бачив новий рестайлінг автомобілю Toyota Prado, у якого на капоті є поглиблення. Воно зроблене не лише, як дизайнерське рішення. Це додаткове ребро жорсткості, яке дозволяє виробнику зробити кришку капоту тонше на 0,2 мм сталі. 

  Побачивши це “Міністерство дверей” теж не стало зволікати. Раніше для отримання необхідної жорсткості нам треба було використовувати для виробництва дверей лист металу не тонше 1мм. Побачивши Prado я задумався, порадився з партнерами з Китаю, які виготовляють для нас заготовлення та почали тестувати теорію. Ми зробили станок, який розкатує лист металу, лазером наносить лінії згинів і витискає дизайн. А через те, що метал з вересня 2020 року подорожчав з 19 000 грн до 52 000 грн за тонну. Завдяки цьому рішенню ми змогли значно заощадити на металі не втрачаючи в якості вже багато ресурсів. Тепер беремо за основу листи не 1,0 мм, а 0,6 мм.

  Навіть тільки що я прийшовши на SUP DAY FORUM отримав один крутий інсайт. Мене запросили взяти участь у вікторині, де треба відповісти на питання і потім з поштомату випадає подарунок. Ми всі працюємо по стандартах якості та системі бережливого виробництва, тому кожні 3 години маємо доставляти необхідні деталі на робочі місця працівників. Внаслідок чого виникають питання по додатковому навантаженні для вантажників, або найманню додаткових співробітників. А до мене прийшла ідея, що можна схожого плану поштомати, в яких по часу будуть відкриватися комірки з необхідними запчастинами. Це збереже робочі часи вантажників, зменшить можливість відхилень та оптимізує процес. 

  Хочу наголосити на тому, що навколишній світ кожен день показує нам, як робити бізнес більш ефективним. Треба лише навчитися помічати ці тонкощі та застосовувати їх у своїй справі

Наверх