Зранку 24 лютого нам довелося планувати все своє життя по-новому. На той час у «Міністерства дверей» було багато замовлень, але команді довелося їх відфільтровувати. Ми повністю прибрали внутрішній ринок, залишили лише продукцію для експорту. Просто тому, що були впевнені, що зможемо її відправити.

У перший день війни передчасно сплатили повну суму податків: близько пів мільйона гривень. Ці гроші були критично потрібні нашій державі. У перші тижні повномасштабного вторгнення у «Міністерства дверей» з’явився новий принцип: «Двері зачекають, у нас важливіші справи!». Ми розпочали свою активну допомогу та підтримку ЗСУ:

✔️ виготовили понад 1 500 бронежилетів;
✔️ варили протитанкові їжаки будь-якої форми відповідно до запитів військових;
✔️ активно донатили та забезпечували усім необхідним наших співробітників, які знаходяться на передовій.

Ми продовжуємо робити це й досі. Намагаємося допомогти цивільним на звільнених від окупації територіях: нещодавно безкоштовно надіслали близько 100 дверей для мешканців Ірпеня.

Зараз в українського бізнесу важлива місія: разом тримати міцний тил та економічний фронт. Кожного дня ми продовжуємо робити все можливе та неможливе для щасливого майбутнього України.

«Міністерство дверей» залишається міцним економічним тилом держави, активно працюючи на експорт. Разом ми впевнено рухаємося до нашої Перемоги 🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *