Цей рік готує для нас важливі виклики, з якими нам потрібно впоратися. Серед них пріоритетом залишається відбудова. Нам потрібно ретельно підготуватися, щоб швидко та ефективно включитися у необхідні процеси. 

 

Міністерство дверей входить до Ради директорів, щоб бути максимально корисними для своєї сфери. Ми активно залучаємо людський та матеріальний ресурси, генеруємо ідеї та створюємо корисні ініціативи. На зустрічі нам вдалося детально обговорити роль забудовників та виробників у відбудові.

Окрема подяка представникам Офісу Президента України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Агентства відновлення, Державної інспекції архітектури та містобудування України, Фонду енергоефективності, Укрфінжитла, народним депутатам України, а також керівникам будівельних компаній, профільних бізнес-асоціацій та об’єднань, які долучилися до обговорення чинних законопроєктів та озвучили свої пропозиції щодо їх вдосконалення.

 

Конфедерація будівельників України постійно зростає. 16 березня команду підсилили розробники, підрядники, виробники будматеріалів, архітектори, дотичні агенції та компанії. 

Об’єднання вмотивованих людей формують чіткі цілі, яких легше досягти разом. 

 

Разом рухаємося до Перемоги. 

 

Разом відбудуємо Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *